Oferta

Nowoczesne ogrodzenia i bramy przesuwne z automatyką

Ogrodzenie to element dekoracyjny o szczególnym znaczeniu. Wszak pierwszą rzeczą którą spotyka każdy z naszych gości jest właśnie ogrodzenie. Jest to nasza wizytówka, dlatego wato zainwestować w jego dobrą jakość. Do wybranych ogrodzeń dopasowujemy bramy oraz furtki z możliwością zamontowania automatyki. Zapewniamy kompleksową usłgę - dowóz i montaż, wykonanie pomiarów, projektu, przygotowanie fundamentów oraz wszystkich niezbędnych instalacji. Ilość wzorów, kształtów i rozwiązań technicznych jest nieograniczona. Każdy z naszych Klientów może wedle uznania dokonać wyboru wzoru oraz stylu bramy wjazdowej swojej posesji.

BaluSteel Ogrodzenia szczególnie poleca:
- ogrodzenia nowoczesne
- ogrodzenia klasyczne
- ogrodzenia kute
- ogrodzenia ze stali nierdzewnej
- ogrodzenia z drewnem
- ogrodzenia z kamieniem
- ogrodzenia unikatowe
- ogrodzenia ze szkłem
- ogrodzenia panelowe
- ogrodzenia z siatką
- bramy przesuwne
- bramy dwuskrzydłowe
- furtki

Balustrady klasyczne oraz ze stali nierdzewnej

balustrady klasyczne ze stali nierdzewnej Oprócz ogrodzenia kolejnym ważnym elementem wystroju naszego domu jest odpowiednia balustrada. Poza walorami estetycznymi warto też pamiętać o bezpieczeństwie. Balustrady balkonowe powinny spełniać określone normy oraz wymogi, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Stal jest materiałem o dużej sztywności oraz żywotności. Wybierając balustrady stalowe ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo lub balustrady ze stali nierdzewnej mamy pewność, że jest to produkt na długie lata i nie trzeba go wymieniać lub konserwować. Zawsze doradzamy klientom jaką balustradę wybrać i co najlepiej pasuje do danego budynku. Często balustrady zewnętrzne są dopasowane stylowo do ogrodzenia co czyni wszystko spójnym i eleganckim. Warto przy zamówieniu ogrodzenia pomyśleć również o balustradach.

Balustrady wewnętrzne to dodatkowe wyzwanie jeśli chodzi o estetykę. Wszystkie wyroby montowane wewnątrz budynku powinny być najwyższej jakości, spawy niewidoczne, a powłoka lakiernicza idealna – i my taką jakość oferujemy. Wyspecjalizowana ekipa montażowa zapewni Państwu profesionalną usługę z zachowaniem czystości w miejscu pracy i gwarancją zadowolenia. Balustrady wewnętrzne proponujemy w różnych stylach. Od balustrad klasycznych kutych lub stalowch malowanych proszkowo po nowoczesne balustrady szklane, balustrady ze stali nierdzewnej, balustrady z drewnem itd.

czytaj więcej »

Bramy garażowe

bramy garażowe Brama garażowa to przeważnie największa ruchoma cześć w domu. Często obsługiwana jest za pomocą napędu elektrycznego. Odpowiedni montaż, obsługa, konserwacja oraz kontrola bramy garażowej i napędu są konieczne dla bezpiecznego i bezawaryjnego funkcjonowania bramy. Niewłaściwe dopasowanie bramy garażowej może skutkować poważnymi komplikacjami w jej funkcjonowaniu. Specjalizujemy się w montażu bram garażowych znanych producentów takich jak Wiśniowski, Hormann, Nice, Krispol itd. Oczywiście zamontujemy też bramę garażową którą klient zakupił we własnym zakresie.

Bramy garażowe segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne różnią się sposobem otwierania, konstrukcją oraz wypełnieniem skrzydła. Zanim zdecydujemy się na wybór bramy, powinniśmy szczegółowo przeanalizować możliwości techniczne i przewidzieć efekty użytkowania bramy.

czytaj więcej »

Automatyka

automatyka Odrobina wygody, czy już standard ? Dla nas montaż automatyki dla Twojej bramy przesuwnej, bramy skrzydłowej czy bramy garażowej to standard. Ułatwimy codzienność dzięki automatyce do bramy najlepszych producentów. Oferujemy sprzęt znanych marek takich jak FAAC czy Nice, jak również mniej znanych producentów (co nie znaczy że gorszych) jak BFT czy Beninka. Proponujemy montaż, konserwację jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych automatów.

czytaj więcej »

Rolety Zewnętrzne

rolety zewnętrzne Nasza Firma specjalizuje się również w montażu systemów osłonowych do okien. Polecamy piękne i przystępne cenowo rolety zewnętrzne. W ofercie mamy również moskitiery - fantastyczne siatki przeciw owadom idealnie spełniające swoją funkcję latem, kiedy chronią nas przed natrętnymi i często niebezpiecznymi owadami. Rolety zewnętrzne to doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej.

Rolety zewnętrzne zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności i znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników. Wszystkie rodzaje rolet zewnętrznych opóźniają czas włamania.

czytaj więcej »

Konstrukcje stalowe

konstrukcje stalowe Oferujemy wykonanie oraz montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Możemy przygotować małe konstrukcje stalowe takie jak schody, podesty techniczne, belko stropowe oraz całe obiekty takie jak magazyny, niewielkie hale, wiaty itd. Konstrukcje stalowe zabezpieczamy antykorozyjnie najczęściej przez cynkowanie ogniowe lub malowanie zestawem farb antykorozyjnych. Oferujemy usługi montażu konstrukcji stalowych. Zachęcamy do współpracy.

czytaj więcej »

Zapytaj o wycenę ogrodzenia!

+48 783 414 801
+48 512 133 040
zapytania@balusteel.pl

Wykonujemy montaż na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej!

Już dzisiaj umów się na bezpłatny pomiar i doradztwo w sprawie ogrodzenia lub balustrady.

Zapraszamy do współpracy
092016

Nowa strona WWW

W Październiku oficjalnie ruszyła nowa odsłona naszej strony internetowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji oraz oferty.

Realizacje