O nas

Firma BaluSteel Ogrodzenia specjalizuje się w prodkucji ogrodzeń, balustrad, konstrukcji stalowych, schodów, zadaszeń, automatyki oraz innych elementów ze stali malowanej proszkowo oraz nierdzewnej. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza sprawiają, że stal nie ma przed nami żadnych tajemnic. Od początku istnienia spółką BaluSteel kieruje dwóch właścicieli, czynnie biorąc udział przy realizacji każdego zamówienia. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu dbamy o zadowolenie klientów i nic nie pozostawiamy bez opieki. Na rynku Polskim oraz Europejskim istniejemy od wielu lat, ciągle umacniając swoją pozycję. Mimo rozwoju firmy nadal stawiamy na jakość, a nie ilość, co w dzisiejszych czasach często jest zapominane. Od początku do dnia dzisiejszego przyjęliśmy prostą strategię rozwoju - oferowanie produktów wysokiej jakości przy zachowaniu najbardziej konkurencyjnych cen. Przez pozytywne opinie klientów jesteśmy liderem w swojej branży, a zdobywanie kolejnych zamówień staje się łatwiejsze. Dzięki doświadczeniu oraz wyselekcjonowanej kadrze pracowników podejmiemy się każdego, nawet najtrudniejszego zlecenia.

Główne cechy naszej firmy to:
- Bezwzględne dbanie o najwyższą jakość produktów
- Szybkie terminy realizacji
- Wycena w ciągu 24 h
- Zadowolenie klientów.

Ten ostatni czynnik jest niezbędnym elementem do podnoszenia naszej pozycji. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku oraz wymaganiom klientów, nieustannie poszerzamy swoją ofertę. Dbamy o rozwój naszej firmy, dlatego obecnie gama naszych wyrobów została wzbogacona o rolety zewnętrzne, bramy z automatyką, bramy garażowe itd. Oprócz bogatej oferty wyrobów, oferujemy różne usługi.

Kompleksowa obsługa
Wykonujemy pomiary oraz wycenę u klienta GRATIS. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zawsze starając się dostosować do wymagań i budżetu zamawiającego. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie zlecenia. Pomagamy w doborze odpowiedniej koncepcji ogrodzenia oraz rozwiązania materiałowego. Po dokonaniu pomiarów, wykonujemy wstępny projekt, który jest przedstawiany klientowi do akceptacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o dowolnej porze dnia.
Będziesz zaskoczony naszymi cenami!

Do każdego zamówienia możliwość negocjacji rabatów!
Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy i instytucje.

Zapytaj o wycenę ogrodzenia!

+48 783 414 801
+48 512 133 040
zapytania@balusteel.pl

Wykonujemy montaż na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej!

Już dzisiaj umów się na bezpłatny pomiar i doradztwo w sprawie ogrodzenia lub balustrady.

Zapraszamy do współpracy
092016

Nowa strona WWW

W Październiku oficjalnie ruszyła nowa odsłona naszej strony internetowej. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji oraz oferty.

Realizacje